Jakie rolety okienne wybrać do domu?

Rolety materiałowe to jeden z najbardziej popularnych wyborów. Są one dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów, co pozwala na idealne dopasowanie do stylu wnętrza. Istotne jest, by materiał był łatwy w utrzymaniu czystości oraz odporny na blaknięcie.

Rolety dzień noc oferują unikatowe rozwiązanie pozwalające na regulację światła dzięki podwójnej warstwie tkaniny. Umożliwiają one stworzenie efektu „dzień noc” przez przesuwanie warstw materiału względem siebie. To praktyczne i stylowe rozwiązanie dla tych, którzy chcą elastycznie zarządzać światłem w ciągu dnia.

Rolety rzymskie to elegancki wybór dodający wnętrzom klasy. Składają się z materiału, który elegancko się fałduje, gdy roleta jest podnoszona. Są idealne do tradycyjnie urządzonych pomieszczeń, ale można je także znaleźć w bardziej nowoczesnych wzorach.

Rolety plisowane to nowoczesna alternatywa, która świetnie sprawdzi się w domach o współczesnym designie. Są bardzo funkcjonalne, ponieważ można je otwierać zarówno od góry, jak i od dołu, co pozwala na precyzyjną kontrolę prywatności i światła.

Tutaj więcej info: Roletowo.pl